זה לא חייבלהרגיש אפור

לפעמים דווקא כשיש לנו הכול בחיים – חברים טובים, משפחה שאנחנו אוהבים, עבודה מספקת – עולה בנו תחושה שהכול אותו דבר. אנחנו אמנם מודים על מה שיש, אבל מרגישים שמשהו חסר. חוסר פנימי שאם נבין אותו, נגלה שהוא קרש קפיצה למימוש הפוטנציאל הכי גבוה שלנו.

חכמת הקבלה נותנת מענה בדיוק לזה:

  • לממש את הפוטנציאל האישי והפנימי שלך
  • לקחת את החיים הכי קדימה שאפשר
  • להתמלא במשמעות פנימית ולצבוע את החיים בצבעים מרהיבים
  • להשתנות מבפנים מבלי לשנות דבר באורח חייך

מפגשים קרובים:

אם לא מצאתם מפגש קרוב אליכם, הירשמו ותקבלו הזמנה

מה אומרים אלו שכבר היו?

לא נגענו, פשוט הקשבנו ורשמנו

איך הקבלה משתלבת בחיי היומיום שלי?

ומה אני יכול לדעת אודות חכמת הקבלה, אם כבר הגעתי?

מערכת הפעלה לחיים

הקבלה היא כמו מדע שמאפשר לנו לבחון דברים ולא לקבל אותם כ”נתונים משמים”. אנו בוחנים אותם כדי להגיע למסקנות לגבי הדרך הנכונה לחיות את החיים שלנו. שיעורי קבלה, לפחות אצלנו, מקיפים באופן מרתק ומעורר מחשבה ותובנות – את מרבית השאלות שמעסיקות אותנו רוב הזמן, בכלים של שכל ישר ובדיקה עצמית.

משמעות – וחיבור

במירוץ המטורף שלנו אחרי כסף, הנאות, הצלחות והישגים – אנחנו עוצרים לא אחת כדי להבין: “אוקיי, ועכשיו מה?”. כמובן שאין תשובות מהירות, אבל קורס קבלה בקמפוס מכללת "קבלה לעם" שייסד הרב ד"ר מיכאל לייטמן בנוי כך שיספק למשתתפיו כיוון ומשמעות לחיים. איך?.בקצרה, חכמת הקבלה טוענת שיש שורש אחד למכלול הבעיות שהעולם  מתמודד איתן. זה נקרא ניתוק, והפתרון המדויק לכך הוא חיבור והדדיות, שפותחים לנו ראיה חדשה על איך לנהל את החיים.

הקשרים ומערכות היחסים

העיקרון המרכזי עליו מדברת הקבלה הוא עיקרון החיבור. כולנו קשורים בדרך כלשהי, רק שאנחנו מפספסים את זה איפה שהוא. הקבלה מצביעה על הדרך שלנו להתחבר ולהתקשר. לא רק בזוגיות, אלא בכלל. כך, כל מי שמבקש תשובות מבוססות, שאינן תלויות בקמעות או באמונות תפלות, אלא על סודות הקבלה ששימשו במשך אלפי שנים כדרך לנהל את החיים ולהגיע לאיזון ולראיה נכונה של המציאות – ימצא דרך לחיבור.

ואם אני לא אדם דתי?

קיימת תפיסה מוטעית לגבי מהי קבלה. חכמת הקבלה פתוחה לכל אדם. העיסוק בה אינו דורש שתשנו את אורח חייכם או תתחילו לקיים הלכות מסוימות. העבודה היא בעיקר כלפי עצמנו, ולכן שכבות שונות באוכלוסיה מגלות עניין. חכמת הקבלה נלמדת על-ידי מאות אלפי אנשים ברחבי העולם חלקם מפורסמים שנדמה כאילו הקשר בינם ללימודי קבלה אינו טבעי – אך המציאות מוכיחה שדווקא במקום הזה כולם מתחברים. עכשיו תורכם.

צפו בסיפורים שטילטלו אנשים שהתאהבו:

מאלוף ישראל למשמעות שונה לחלוטין: הסיפור המרתק של בנו של מפקד השייטת.

שי ניצח תחרויות בבריכה, אבל אחרי ההישגים משהו עדיין היה חסר, והוא יצא לחפש אותו. צפו בעדות המרתקת של האב, גיבור בפני עצמו.

מהגשמת חלום ב"תלמה ילין" – עד להסתובב עם האנשים הלא נכונים

היא עזבה את הבית בגיל מאד צעיר והגיעה לתל אביב הגדולה. משם, הדרך קצת התפתלה. צפו בסיפורה המרתק של שי רפאלי.

ניפוץ המיתוסים הכי מהיר שתצפו בו

קטע קצר אחד ש"יפרק" את כל מה ש"מכרו" לכם אודות הקבלה ואינו נכון, החל מקמעות ולחשים וכלה בכך שצריך רקע מקדים. צפו.

תמונות יכולות לספר סיפור אחרת …