הקורסשל החיים שלך

להבין את מערכת ההפעלה של החיים שלנו, איך לפתור מערכות יחסים, ריקנות או חוסר יכולת לצמוח. אלו חלק מהנושאים שקורס יסודות הקבלה עוסק בהם. זו הזמנה לשיעור התנסות שילמד אתכם לעשות ריסטארט למה ש"תקע" אתכם ולהכיר את הכלים הכי חשובים בחיים.

  • "מי הזיז את האושר שלי?"
  • המשמעות האמיתית של מה שאנו עושים
  • להבין את עצמנו ביחס לאחרים
  • איך מתרגלים איזון או הבנה?
  • על איזה כפתורים לוחצים כדי להתקדם?

מפגשים קרובים:

אם לא מצאתם מפגש קרוב אליכם, הירשמו בטופס ותקבלו הזמנה

[wbcr_php_snippet id="194"]

מה אומרים אלו שכבר היו?

לא נגענו, פשוט הקשבנו ורשמנו

איך הקבלה משתלבת בחיי היומיום שלי?

ומה אני יכול לדעת אודות חכמת הקבלה, אם כבר הגעתי?

מערכת הפעלה לחיים

הקבלה היא כמו מדע שמאפשר לנו לבחון דברים ולא לקבל אותם כ”נתונים משמים”. אנו בוחנים אותם כדי להגיע למסקנות לגבי הדרך הנכונה לחיות את החיים שלנו. שיעורי קבלה, לפחות אצלנו, מקיפים באופן מרתק ומעורר מחשבה ותובנות – את מרבית השאלות שמעסיקות אותנו רוב הזמן, בכלים של שכל ישר ובדיקה עצמית.

משמעות – וחיבור

במירוץ המטורף שלנו אחרי כסף, הנאות, הצלחות והישגים – אנחנו עוצרים לא אחת כדי להבין: “אוקיי, ועכשיו מה?”. כמובן שאין תשובות מהירות, אבל קורס קבלה בקמפוס מכללת "קבלה לעם" שייסד הרב ד"ר מיכאל לייטמן בנוי כך שיספק למשתתפיו כיוון ומשמעות לחיים. איך?.בקצרה, חכמת הקבלה טוענת שיש שורש אחד למכלול הבעיות שהעולם  מתמודד איתן. זה נקרא ניתוק, והפתרון המדויק לכך הוא חיבור והדדיות, שפותחים לנו ראיה חדשה על איך לנהל את החיים.

הקשרים ומערכות היחסים

העיקרון המרכזי עליו מדברת הקבלה הוא עיקרון החיבור. כולנו קשורים בדרך כלשהי, רק שאנחנו מפספסים את זה איפה שהוא. הקבלה מצביעה על הדרך שלנו להתחבר ולהתקשר. לא רק בזוגיות, אלא בכלל. כך, כל מי שמבקש תשובות מבוססות, שאינן תלויות בקמעות או באמונות תפלות, אלא על סודות הקבלה ששימשו במשך אלפי שנים כדרך לנהל את החיים ולהגיע לאיזון ולראיה נכונה של המציאות – ימצא דרך לחיבור.

ואם אני לא אדם דתי?

קיימת תפיסה מוטעית לגבי מהי קבלה. חכמת הקבלה פתוחה לכל אדם. העיסוק בה אינו דורש שתשנו את אורח חייכם או תתחילו לקיים הלכות מסוימות. העבודה היא בעיקר כלפי עצמנו, ולכן שכבות שונות באוכלוסיה מגלות עניין. חכמת הקבלה נלמדת על-ידי מאות אלפי אנשים ברחבי העולם חלקם מפורסמים שנדמה כאילו הקשר בינם ללימודי קבלה אינו טבעי – אך המציאות מוכיחה שדווקא במקום הזה כולם מתחברים. עכשיו תורכם.

להסתכל על חכמת הקבלה בעיניים שונות

מה נותנת חכמת הקבלה?

ד"ר מיכאל לייטמן, תלמידו של רבי שלום הלוי אשלג (הרב"ש) וממשיך דרכו של הרב יהודה לייב הלוי אשלג (מפרש ספר הזוהר וכתבי האר"י) מסביר מה נותנת חכמת הקבלה לכל אדם שלומד אותה
נגן וידאו

תמונות יכולות לספר סיפור אחרת …