זוגיות, אהבה ומה שביניהם

אהבה, זה לא הורמונים משתוללים, או משיכה זמנית. אהבה צריך ללמוד איך לייצר ולתחזק בכל יום ויום ממש. בקורס זה נלמד את העקרונות הבסיסיים שנותנת חכמת הקבלה לבניית קשר אוהב, עמוק ויציב בין בני זוג

נגן וידאו

במה עוסקת הסדרה?

הזוגיות היא מערכת יחסים מאתגרת בחיינו. יש מישהו מאד שונה ממני, עם הסתכלות אחרת על החיים, וצריך ללמוד איך לנהל איתו חיים משותפים.

ההבדלים בינינו יכולים להרוס את הזוגיות או לעזור לנו לרכוש כלים חדשים שיצמיחו אותנו כבני אדם. בסדרה זו נעסוק בבניית מערכת יחסים בזוגיות שתצמיח אותנו.

ללא עלות

200+ נרשמים

30 דק'

תוכן הפרקים

1

הזוגיות כמעבדה

מדוע אנו זקוקים לזוגיות? מה הפוטנציאל שיש בה למימוש עצמי? בימינו רבים מוותרים על זוגיות כלל, אך דווקא היום בעולמנו המקושר, הצורך בכלים חברתיים הולך וגדל. כיצד אם כן נממש את עצמנו בצורה הטובה ביותר בעזרת הזוגיות?

2

הכרות עם עצמי והטבע שלי

בשיעור זה נבין מהו המנגנון הפנימי שלנו. מהם הרצונות שלי? מהם הרצונות של האחר? ואיך הם יכולים להתקיים יחד?

3

על כל פשעים תכסה האהבה

מדוע חשוב ללמוד לוותר? על מקומו של הוויתור כאמצעי החשוב ביותר ליצירת הרמוניה בזוגיות וחיזוק הקשר.

4

בניית השטח המשותף

השטח המשותף הוא המקום בו שניכם נפגשים באמת. בשיעור זה נלמד שלושה כלים יישומיים להעמקת הקשר ושיפור התקשורת שירחיבו את השטח המשותף בזוגיות שלכם.

5

זוגיות ברשת החברתית

אנו חיים ברשת חברתית שמשפיעה עלינו כל הזמן. מהי המשמעות של החיים ברשת לזוגיות שלנו, וכיצד נוכל להשתמש במידע הזה, כדי להשפיע על הרשת, ועל עצמנו, לטובה?

צפייה מהנה

בלחיצה על הכפתור למעלה, הינך מאשר/ת ומסכים/ה למדיניות הפרטיות של "קבלה לעם" ולתנאי השימוש, כולל קבלת אי-מייל. בהתאם לסעיף 30א. לחוק התקשרות (בזק ושירותים תשמ"א-1982) אני מאשר/ת בזה את הסכמתי לקבל מכם דברי פרסומת בכתב או בעל פה או לאי-מייל שלי.

המלצות הגולשים

5.0
מבוסס על 3 חוות דעת
5 כוכבים
100
100%
4 כוכבים
0%
3 כוכבים
0%
2 כוכבים
0%
כוכב אחד
0%
1-3 of 3 reviews
  1. מושלם, מדהים.

    (0) (0)
  2. הי, צריך עוד קצת לעומק. רצוי לוותר ולהכיל אבל משקעי העבר משפיעים וקשה למחוק אותם. הצרכים של האדם לפי הסדר הם אויר כסף אהבה ןבריאות , חילוקי הדיעות נובעים בעיקר בגלל יחסי מין וכסף ולא תמיד אפשר לגשר על הפערים שנפערו עם הזמן

    (1) (0)
  3. כשעשיתי קמפוס השתוממתי כיצד יצליחו ב10 או 20 מפגשים להכיל תוכן כה רב. הפעם השתוממתי כיצד ניתן לתת קורס שלם ב30 דק'. אני עדין בשיעור 3 וחווה את הבלתי יאומן. כמה תובנות ואיזה שיעור = כמות בלתי נתפסת מועברת באופן מדהים בזמן כה מועט. ממליץ בכל לב, מתאים ומעשיר לאוהבי החיים בכל רמה שהיא. ויישים לכל מערכת קשר. ולאו דווקא ל זוגית.

    (1) (0)

צפייה מהנה

בלחיצה על הכפתור למעלה, הינך מאשר/ת ומסכים/ה למדיניות הפרטיות של "קבלה לעם" ולתנאי השימוש, כולל קבלת אי-מייל. בהתאם לסעיף 30א. לחוק התקשרות (בזק ושירותים תשמ"א-1982) אני מאשר/ת בזה את הסכמתי לקבל מכם דברי פרסומת בכתב או בעל פה או לאי-מייל שלי.

איזה כיף שהצטרפת לאלפי הצופים שלומדים בקורסים ובסדנאות שלנו. אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה.

דילוג לתוכן