מימוש עצמי

נכון שתמיד הרגשתם שיש לכם פוטנציאל לממש הרבה מעבר לתקרת הזכוכית המורגשת היום? בואו וגלו איך לשבור אותה ולמצות את מלוא פוטנציאל ההגשמה שלכם.

נגן וידאו

במה עוסקת הסדרה?

הסדרה תחשוף בפניכם את הגישה שחכמת הקבלה מציעה למימוש עצמי מיטבי בתחומי החיים השונים.
מהן שלוש השאלות שעלינו לשאול את עצמנו כדי להשיג מימוש עצמי, מהם הגורמים המשפיעים על מימוש עצמי מיטבי ואיך נוכל למנף את המימוש העצמי בעזרת חכמת הקבלה? 

ללא עלות

200+ נרשמים

30 דק'

תוכן הפרקים

1

מה הכיוון שלי בחיים?

השאיפה למימוש עצמי מלווה אותנו באופן טבעי לאורך כל חיינו. בדרך כלל היא זו שמניעה אותנו ונותנת לנו מוטיבציה להתקדם ולהתפתח. אך מהו באמת מימוש עצמי, איך אפשר להגיע למימוש עצמי ואיך נדע שאכן הגענו למימוש הפוטנציאל שלנו?

2

העיקר הכוונה

כל אחד מאיתנו מרגיש שניתנו לו תכונות ויכולות, מחשבות ורצונות שייחודיים רק לו. אלו בעצם הכלים הטובים ביותר שקיבלנו כדי להגיע למימוש עצמי. כאשר אדם מחובר לתכלית המעשה, הסיכויים שישיג את המטרה שלו ויממש את עצמו טובים יותר. בשיעור זה נלמד להכיר את אותם יכולות ורצונות בעזרת שלוש שאלות פשוטות ומהותיות: למה, איך ומה?

3

סוד ההצלחה!

הגענו לשלב המעשה, איך עושים את זה? כדי להשיג תוצאות טובות נתרחק קצת מעצמנו, נרחיב את הפוקוס ונביט על תמונת חיינו קצת יותר מלמעלה, על השפעת הסביבה עלינו. האדם הוא בעצם לא רק תוצר של החברה שבה הוא חי, אלא מושפע ממנה באופן קריטי בכל רגע ורגע בחייו. נברר איך אפשר ליצור סביבה כזו שתדחוף אותנו למימוש עצמי.

4

קנאת סופרים

אחרי שהבנו את המשמעות של הסביבה בדרך למימוש עצמי, נבדוק איך הסביבה בהשפעתה עלינו מספקת לנו את הכוח המניע החזק ביותר לשינוי. נברר איך קנאה, תאווה וכבוד יכולים למנף את היכולות שלנו, שהרי "קנאה, תאווה וכבוד, מוציאין את האדם מן העולם" בעזרתם אנחנו יכולים לצאת מהיעלם למימוש מיטבי.

5

הקשבה

בפרק זה נעסוק בתחום מרתק ומורכב כאחד, מימוש עצמי בזוגיות. הזוגיות יכולה לשמש כקרש קפיצה כדי להגיע למימוש עצמי מיטבי, או כמדרון תלול שעשוי להסיט אותנו מהמסלול. בשיעור זה נעסוק בשאלות מאתגרות כמו: האם אני האדם שדמיינתי שאהיה בקשר זוגי, האם אני מקבל/ת אהבה מבן/ת הזוג כמו שהייתי רוצה ועד כמה מעניין אותי איך בן/ת הזוג שלי מרגיש/ה בקשר בינינו?

6

חכמת המעגל

המקום שבו אנו מבלים את רוב שעות היממה שלנו הוא העבודה. מחקרים מוכיחים כי הפרמטרים להצלחה של צוות נובעים מתוך תחושת הביטחון של חברי הארגון, האמון שיש ביניהם, בהירות המטרות של הארגון ותחושה של משמעות אישית בתוך הארגון. היום, כדי להיות ארגון מצליח באמת, נדרש מחבריו להמליך את האיחוד מעל הייחודיות האישית שלנו מבלי לפגוע בה. בשיעור זה נלמד איך יוצרים איחוד מעל הכול.

צפייה מהנה

בלחיצה על הכפתור למעלה, הינך מאשר/ת ומסכים/ה למדיניות הפרטיות של "קבלה לעם" ולתנאי השימוש, כולל קבלת אי-מייל. בהתאם לסעיף 30א. לחוק התקשרות (בזק ושירותים תשמ"א-1982) אני מאשר/ת בזה את הסכמתי לקבל מכם דברי פרסומת בכתב או בעל פה או לאי-מייל שלי.

המלצות הגולשים

4.7
מבוסס על 3 חוות דעת
5 כוכבים
67
67%
4 כוכבים
33
33%
3 כוכבים
0%
2 כוכבים
0%
כוכב אחד
0%
1-3 of 3 reviews
  1. קורס מעניין שאני מקווה לנצל בחיי העתידיים

    (1) (0)
  2. הקורס מרתק ממש. השתתפתי בעבר בהרבה קורסים למימוש עצמי, אבל זה- שווה זהב. עוד לא סיימתי את כולו, אבל מחכה בהשתוקקות להמשיך. שלי, המרצה, בהירה ונעימה, התוכן נהדר ומעורר השראה והכל קצר מעמיק וקולע. תודה💖

    (2) (0)
  3. קורס מרתק, מקבלת הרבה תובנות

    (1) (0)

צפייה מהנה

בלחיצה על הכפתור למעלה, הינך מאשר/ת ומסכים/ה למדיניות הפרטיות של "קבלה לעם" ולתנאי השימוש, כולל קבלת אי-מייל. בהתאם לסעיף 30א. לחוק התקשרות (בזק ושירותים תשמ"א-1982) אני מאשר/ת בזה את הסכמתי לקבל מכם דברי פרסומת בכתב או בעל פה או לאי-מייל שלי.

איזה כיף שהצטרפת לאלפי הצופים שלומדים בקורסים ובסדנאות שלנו. אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה.

דילוג לתוכן