על דיכאון ומטרת החיים

מרגישים עצב ארוך וממושך? ייאוש? ריקנות? תחושה של חוסר משמעות? הולכים ושוקעים לדיכאון?
בואו נבין מאיפה ובשביל מה הרגשת הדיכאון מגיעה, ואיך נוכל דווקא בעזרתה לבנות חיים שלמים ומאושרים.

על דיכאון ומטרת החיים

אין לך רצון להניע שום דבר בחיים והכול נראה שחור? כנראה שתחושת הדיכאון הגיע גם אליך, בואו נבין למה היא קיימת, ואיך נוכל לבנות מתוכה חיים שלמים ומאושרים

נגן וידאו

מה תלמדו בקורס?

בואו נדבר על דיכאון. בלי פחד, בלי בושה ובלי להסתתר. הגיע הזמן, לא?
בואו נסתכל עליו קצת מהצד, נחקור אותו ונלמד את המהות שלו. בואו נפצח את שורש הכאב, ונגלה את הסיבה האמיתית לדיכאון. בואו לא נסתפק בלתת לגל פשוט לחלוף.

בקורס "על דיכאון ומטרת החיים" נסתכל מנקודת מבט חדשה ומפתיעה על תופעת הדיכאון, נלמד איך לנצל אותו לטובת ההתפתחות שלנו, נפתח פתח לשינוי בתפיסה שלנו את עצמנו ואת העולם סביבנו, ועל הדרך נגלה את התשובות לשאלות שנשאלו בתוכנו מאז ומתמיד.

ללא עלות

200+ נרשמים

40 דק'

תוכן הקורס

1

יוצאים למסע!

דרך הסיפור האישי של המנחה נתחיל לברר בכנות ובאומץ מהי השאלה שמסתתרת מאחורי הרגשת הדיכאון הכואבת. נלמד על חוק התפתחות הרצון שמוביל אותנו בדיוק לשאלה הזאת, ונגלה מהי נקודת הבחירה הראשונה של אדם שרוצה להרגיש ולפעול באיזון ובהרמוניה עם החיים.

2

לצמוח מתוך הריקנות

איך אפשר להשתמש בדיכאון כדי להרגיש טוב, איזו מטרה יש לתחושת הריקנות בחיים שלנו, מה מונע מאיתנו להתפתח ולממש את מלוא הפוטנציאל שלנו ומה יעזור לנו לגלות לאן פנינו מועדות?

3

המגבלות שלנו

לגלות את המגבלות שלנו זה אולי לא כל כך נעים, אבל רק דרכן אפשר לתפוס מהן האפשרויות שלנו לגלות חיים של חירות אמיתית. בשיעור נלמד על חוקי הטבע, על התכונות שלהם והשפעתם על האדם ועל הדרך שלו לנווט ביניהם את דרכנו בעולם.

4

השתוות הצורה

אז מה זה חוק השתוות הצורה, עם מה כדאי לי להשתוות כדי להרגיש טוב, איך אוזרים כוח ומחליטים להשתנות ואיך לרקוד את הריקוד המיוחד בין האגו לתכונת ההשפעה ואפילו ליהנות ממנו?

5

המפתח לעולם יפה

אז עכשיו, אחרי שלמדנו על הטבע שלנו ועל הטבע הכללי, נשאלת השאלה: איפה נמצא המפתח שפותח את השער מתחושת הדיכאון, הייאוש והבדידות, לעולם יפה, רחב ואוהב? התשובה אולי נשמעת קשה להשגה, אבל היא בעצם מאד פשוטה, רק צריך לכוון את הרצון שלנו לשם.

6

סיכום ותקווה

בו נסכם את המסע עד לרגע הזה, ונמשיך להתבונן על עצמנו ועל העולם במבט אמיץ, סקרן ומלא תקווה לעתיד הטוב שמחכה לנו.

הבהרה חשובה:
התכנים המופעים בקורס זה אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי וכל מטרתם לספק מידע ובשום מקרה אינם בגדר המלצה או עצה רפואית ו/או חוות דעת רפואית מקצועית. הקורס נועד להרחבת הידע האישי של המשתמשים ואין לראות בו תחליף ליעוץ, אבחון או טיפול רפואיים.

תלמידים מספרים

5.0
מבוסס על 2 חוות דעת
5 כוכבים
100
100%
4 כוכבים
0%
3 כוכבים
0%
2 כוכבים
0%
כוכב אחד
0%
 1. רוית סגל (לקוח)

  חוות דעת מאומתתחוות דעת מאומתת - צפה במקורקישור חיצוני

  המרצה מרתקת והחומר מאד מעניין ונוגע ללב. מקווה שיגיע לכמה שיותר אנשים!

  (2) (0)
 2. עירית (לקוח)

  חוות דעת מאומתתחוות דעת מאומתת - צפה במקורקישור חיצוני

  התרשמתי ורשמתי הרבה טיפים מהקורס. הזדהיתי עם המצבים ועם ההתגברות עליהם. תודה עינב

  (2) (0)

הירשמו עכשיו