זמן שנותר עד האירוע

ימים
שעות
דקות
שניות
ההרשמה הסתיימה.

זמן שנותר עד האירוע

ימים
שעות
דקות
שניות
ההרשמה הסתיימה.

חכמת הקבלה חושפת:

כיצד ליצור משמעות אמיתית בחיים מתוך תחושת ריקנות?

שאלה טובה

וובינר חינם לצפייה מיידית

יום שני | 2.8.2021 | 20:30 | zoom

מלא פרטים ותועבר לצפייה ישירה כעת

בלחיצה על הכפתור למעלה, הינך מאשר ומסכים למדיניות הפרטיות של "קבלה לעם" ולתנאי השימוש, כולל קבלת אי-מייל. בהתאם לסעיף 30א. לחוק התקשרות (בזק ושירותים תשמ"א-1982) אני מאשר בזה את הסכמתי לקבל מכם דברי פרסומת בכתב או בע"פ לכתובת המייל שלי.

מה אנחנו הולכים לגלות לך בוובינר?

החיים שלך יקבלו תפנית של 180 מעלות. תחושות המתח, חוסר הוודאות והריקנות יוחלפו סוף סוף בהודיה, בביטחון ובתחושת משמעות אמיתית בכל תחום בחיים שלך.

המרצים שלכם:

דודי אהרוני:

"כשהגעתי ללמוד ב"קבלה לעם" אחרי שנים של התנסויות בשיטות שונות, הרגשתי איך הקבלה עוזרת לי לנסח בתוכי את השאלה שתמיד הייתה לי על מהות החיים. היא שלפה אותי מהרגשת הריקנות ולימדה אותי להתבונן מחדש בכנות ובאומץ על כל המציאות ועל עצמי. היא באמת הפכה את החיים שלי לטובה, והבנתי שהדבר שהכי חשוב לי הוא להעביר את החכמה הזאת הלאה."

הופיע גם ב:

אריה קדוש:

"מגיל מאד צעיר תמיד חיפשתי את הנוסחה לחיות נכון ולמצות את עצמי. לאורך השנים חוויתי המון הצלחות, וכשפתאום החיים התחילו להנחית עליי משברים ובעיות, הבנתי שאני חייב למצוא את הנוסחה לחיים. כשהגעתי לקבלה קיבלתי תשובות מלאות, כנות וברורות לכל השאלות שניקרו בי כל השנים, ויחד עם מימוש השיטה החיים התמלאו בשמחה, אופטימיות ובהירות. אני שמח לחלוק איתכם את החכמה הנפלאה הזאת."

שאלה טובה

וובינר חינם לצפייה מיידית

יום שני | 2.8.2021 | 20:30 | zoom

הירשם בחינם עכשיו
מספר המקומות מוגבל