קורס בחינם

מסע לעולם פנימי

סדרת התוכניות "מסע לעולם פנימי" פותחת את השאלה של מהות החיים, כפר גלובלי ובו קשר אינטגרלי בין האנשים, ומסבירה איך לגלות קשר פנימי עמוק בתוך הנשמה.

1,750+

תלמידים שנרשמו לקורס

קורס חינם

עלות הקורס

30 דקות

משך הקורס

מה יש בתוכנו, מה מסתתר מאחורי הגוף הפיזי, איך אנחנו פועלים, האם יש איזושהי חוקיות מסוימת, או שכל אחד מנהל את עצמו, מאין באנו ולאן אנחנו מתקדמים? כדי לענות על כל השאלות האלו אנחנו צריכים לחדור אל עמקי נשמתנו ולצאת למסע פנימי.

בקורס הזה נצא למסע הזה יחד עם הרב ד"ר מיכאל לייטמן, תלמידו המסור של הרב"ש, בנו הבכור של "בעל הסולם". יחד נקבל את הפתח לגילוי חכמת הקבלה האותנטית, ונבין איך היא רלוונטית במיוחד בזמננו, והיא הדרך של כל העולם למימוש המטרה הסופית של האושר המוחלט.

מה תלמדו בקורס?

1

חוק הטבע שמפתח אותי

מה פועל בתוכנו, למה אנחנו כל הזמן רוצים עוד ועוד ואיך דווקא בזמננו נוכל להגיע לסיפוק ואושר אינסופיים?

2

הדור האחרון - לאן מכאן?

מה מיוחד בדורנו, למה אנחנו סובלים יותר ויותר ואיך נצא מזה?

3

הנקודה שבלב

מהי אותה נקודה פנימית בנו, לאן היא מכוונת אותנו ומתי היא תתעורר אצלנו?

4

מתפתחים לרוחניות

מה ההבדל בינינו לבין בעלי החיים, איך אנחנו מתפתחים ולאן, מה המטרה הסופית ואיך נשיג אותה?

5

תפיסת המציאות – חמשת החושים

האם המציאות שאנו רואים היא לא האמת, מה זה רוחניות ואיך נגלה אותה?

על הרב ד"ר מיכאל לייטמן

הרב ד"ר מיכאל לייטמן הוא פרופסור לאונטולוגיה ותיאוריית הידע, דוקטור לפילוסופיה וקבלה ובעל תואר שני בביו-קיברנטיקה רפואית. כמו כן, הרב לייטמן הוא מייסד ונשיא מכון האר"י למחקר וארגון "בני ברוך" העולמי, העוסקים בחינוך ובחקר הקבלה.

באתר "קבלה לעם" (www.kab.co.il) הוא מעביר יום-יום שיעורים, ללא תשלום, לקהל של כשני מיליון תלמידים ברחבי העולם. השיעורים מתורגמים בו זמנית ומשודרים ב-8 שפות: עברית, אנגלית, ספרדית, איטלקית, רוסית, צרפתית, טורקית וגרמנית.

עד כה, הרב ד"ר מיכאל לייטמן חיבר והוציא לאור מעל ל-40 ספרים שתורגמו לכ-17 שפות.

הרב ד"ר מיכאל לייטמן הוזמן להצטרף למועצת חכמי העולם, פורום חשיבה שהוקם על ידי מועדון בודפשט בראשותו של פרופ' ארווין לאסלו, מועמד לפרס נובל בשנים 2004 ו-2005. לצד ד"ר לייטמן חברים נוספים במועצת חכמי העולם הם הנשיא לשעבר של האיחוד הסובייטי, מיכאל גורבצ'וב, חתנית פרס הנובל המדענית ג'יין גודול ומחבר השירים והאמן הידוע פיטר גבריאל.

כחלק מפועלו, הרב ד"ר מיכאל לייטמן נפגש תדיר עם מנהיגי עולם כמו ראש אונסק"ו, הגב' אירינה בוקובה, אשר כינתה אותו "איש חזון אמיתי", וסגן מזכיר האו"ם, ד"ר אשה-רוז מיגירו.

הופיע גם:

הופיע גם:

כנס הקבלה העולמי באמריקה הלטינית

לאחר ראיון של הרב ד"ר מיכאל לייטמן ברדיו

כנס הקבלה העולמי השנתי במרכז בישראל בהשתתפות תלמידים מעל ל-70 מדינות

תלמידים מספרים

5.0
מבוסס על חוות דעת אחת
5 כוכבים
100
100%
4 כוכבים
0%
3 כוכבים
0%
2 כוכבים
0%
כוכב אחד
0%
  1. תמיר ממן (מנהל חנות)

    קורס מאיר עיניים!

    (0) (0)

הירשמו עכשיו בחינם

קורס בחינם

מסע לעולם פנימי ​

אנחנו מזמינים אותכם ללמוד שיטה פרקטית, חוייתית ורלוונטית במיוחד לימינו. שיטה שתכיר לכם את תוכנית הבריאה, ואת הדרך הפרטית שלכם לממש אותה וליהנות מחיים עשירים ומלאי משמעות.

בלחיצה על הכפתור למעלה, הינך מאשר/ת ומסכים/ה למדיניות הפרטיות של "קבלה לעם" ולתנאי השימוש, כולל קבלת אי-מייל. בהתאם לסעיף 30א. לחוק התקשרות (בזק ושירותים תשמ"א-1982) אני מאשר/ת בזה את הסכמתי לקבל מכם דברי פרסומת בכתב או בעל פה או לאי-מייל שלי.