לראות מעבר לקורונה

נראה לך שהקורונה הוא סתם עוד וירוס חולף ושעוד רגע נחזור בדיוק לאותה נקודה שבה הכול נעצר,
או שאולי יש סיבה לכך שהיא הגיעה והפכה את כולנו לכפר גלובלי אחד קטן?

מה תלמדו בקורס?

אין אדם בעולם שלא שמע על הקורונה, אבל מישהו מאיתנו עצר לחשוב למה זה קורה, מאיפה הגיע נגיף הקורונה והאם למגפה שמשתקת את כל העולם יש סיבה ומטרה?

בקורס מרתק ומרחיב אופקים נבין מה הוביל את האנושות למשבר עולמי אדיר ממדים, אילו לקחים כדאי שנפנים, מה בכוחנו לעשות כדי לסיים את המשבר ואפילו לצאת ממנו נשכרים ואיך יראו החיים שלנו ביום שאחרי הקורונה.

ללא עלות

200+ נרשמים

30 דק'

תוכן הקורס

1

מה התהליך שעובר עלינו ולאן הוא מוביל?

הקורונה שינתה משהו בחיים של כל אחד מאיתנו. חלקנו נותרנו בלי פרנסה, יש כאלה שאיבדו אדם קרוב, רבים סובלים מחרדות או בדידות. מה סיפור הקורונה שלכם, מה הסיפור המשותף של כולנו שעדיין נכתב ואיך אפשר לכתוב לו סוף טוב?

2

הקורונה היא לא עוד מגפה חולפת

כולם רק מחכים שהקורונה תיעלם, אבל האם החיים שהיו לנו בפברואר 2020 יחזרו מתישהו, למה אנחנו כל הזמן מסתכלים אחורה במקום קדימה, ואיזה דברים טובים הביאה איתה הקורונה אבל אנחנו פספסנו?

3

כולנו חיים על כדור אחד

הבריאות שלי, הפרנסה שלי, המצב הנפשי שלי, הכול תלוי באנשים אחרים. מה עושים כשכולנו מחוברים ותלויים זה בזה, אבל כל אחד דואג לעצמו? ולמה הקורונה מוטטה את כל המערכות האנושיות והרחיקה בינינו?

4

אנחנו חלק ממערכת הטבע

הקורונה לא מבחינה בין נשיאים, סלבס או שולה מעפולה. וירוס אחד קטן מזכיר לנו שכולנו רק בני אדם, והטבע גדול וחזק מאיתנו. מה אנחנו צריכים לדעת על מערכת הטבע כדי להשתלב בה נכון ולא לחטוף מכות?

5

הקורונה היא קריאת התעוררות

דברים שרואים משם לא רואים מכאן. נצא למסע קצר אל הירח, נסתכל על כדור הארץ מזווית אחרת וננסה להבין למה החיים שלנו מלאים במאבקים וסכסוכים, איך הקורונה יכולה להפוך את העולם למקום טוב יותר ובמה זה תלוי בנו?

6

חיבור הוא הפתרון לכל הבעיות שלנו

רגע לפני סיום, איך נהפוך את הקורונה ממשבר ללידה של חיים חדשים ויפים יותר, מה גורם לנו אושר לפי מחקר האושר הארוך בעולם ואיך נבנה חברה מחוברת שיש בה מקום לכולם? וגם כמה טיפים ותרגיל מעשי שיעזור לנו להקדים תרופה לגל הבא של הקורונה.

תלמידים מספרים

5.0
מבוסס על חוות דעת אחת
5 כוכבים
100
100%
4 כוכבים
0%
3 כוכבים
0%
2 כוכבים
0%
כוכב אחד
0%
 1. אורן Oren Garini גרעיני (לקוח)

  קורס נחמד, קל וקצר.
  מעביר את המסר בצורה נעימה.
  נותן תקווה והרגשה טובה.

  אני צפיתי דרך אפליקציית יו טיוב. כדאי לשים בהערות של כל פרק את הקישור לפרק הבא.

  (5) (0)

הירשמו עכשיו