כשהזוגיות מתפרקת

רגע לפני שמתגרשים והמשפחה מתפרקת, מציע לנו חנן חיים סרן גשר של פיוס מעל פני מים סוערים.

במה עוסקת הסדרה?

בסדרה זו נרכוש ארגז כלים שיאפשר לנו לנווט לחוף בטוח גם מערכת יחסים שעלתה על שרטון, ובין היתר למזער נזקים בבית ובמשפחה הקרובה. חנן חיים סרן לוקח אותנו דרך סיפור חייו המרתק לפתרון שמציעה חכמת הקבלה אל מול משברים קיצונים בחיי הנישואין ובזוגיות.

תחילה נחקור את נפש האדם והכוחות הפועלים בה, לאחר מכן נעמוד על ההבדלים בין נשים לגברים, ולבסוף נלמד ביחד ובצורה מעשית הכוללת תרגול את סוד חכמת הקבלה איך לנצל דווקא את ההבדלים, הפערים והמחלוקות בין בני הזוג ולהפוך אותם לחומר דלק חזק ולא שגרתי. דלק שבעזרתו ניתן לקיים שיתופי פעולה בין הצדדים בעת משבר, ולהעמיק ביחד את הקשר והאמפתיה דרך מציאת מכנה משותף.

ללא עלות

29+ נרשמים

60 דק'

תוכן הפרקים

1

גשר מעל מים סוערים

מיד לאחר שפוטר ממשרה בכירה כמנהל שיווק ומכירה בחברה המובילה בישראל לבנייה ופיתוח, מצא עצמו חנן בהליך גירושין כואב שפגע בעיקר בילדיו. אבל דווקא מתוך אותו הרגע, שחייו קרסו והבית התפרק לנגד עיניו, גילה חנן את סודות הזוגיות והמשפחה על פי חכמת הקבלה, שעזרו לו במסע חייו הסוער לשמור על ילדיו ולשקם את מערכת היחסים עם גרושתו.

2

מחשבים מסלול מחדש

השינוי בתא המשפחתי המודרני והעלייה החדה במקרי הגירושין דורשים מכולנו לבחון מחדש את הבסיס שעליו אנחנו בונים את הקשר הזוגי מתחילתו. בפרק זה ייפרס לפנינו לראשונה שורש הבעיה בזוגיות של היום, והגישה המעשית למערכת יחסים בזמן משבר על פי חכמת הקבלה, גישה שנדמה שנכתבה במיוחד לזמננו, תקופה שהאגו וה"דווקא" שולטים בעולם.

3

על ההבדלים בין גבר לאישה ועל המשותף ביניהם

בפרק זה נראה שדווקא ההבדלים בין גבר לאישה ונקודות המחלוקת שביניהם, הופכים להזדמנות פז לחזק את הקשר ולבניית מטרה משותפת. בפרק תמצאו גם תרגול מעשי בהתגברות על האגו, וחיזוק היציבות והאמפתיה בקשר.

4

שינויים קטנים באדם יוצרים שינוי גדול במערכת היחסים

בפרק זה נקבל פירוט מבנה האדם על פי חכמת הקבלה והכוחות שפועלים בו. עוד נלמד כיצד ניתן לשלוט בכוחות המנוגדים הפועלים בתוך האדם, ואיך השילוב בין אותם כוחות משפיע על הקשר הזוגי בצורה ברורה ומיידית. בסוף הפרק נקבל תרגיל מעשי במערכת היחסים שייצור שינוי אמיתי באיכות הקשר.

5

הקשבה רגשית - כלי עוצמתי לחיזוק הקשר

כל מערכת קשרים מתחילה מהקשבה, הקשבה לצד השני לרצונותיו ולצרכיו. בפרק זה נדבר על היתרונות והשימוש בהקשבה רגשית ובאמפתיה כחלק מבניית סביבה זוגית בריאה ומאוזנת. בסוף הפרק ניתנות משימות לתרגול בזמן אמת מול בן/ת הזוג.

6

בניית סביבת חיים חדשה ותומכת זוגיות

כיצד לתחזק קשר זוגי ביום-יום ולמנוע מראש מלחמות וריבים מיותרים, בעזרת בניית סביבה תומכת ושמירה על עקרונות הקשר  על פי חכמת הקבלה שלמדנו במהלך הקורס.

הבהרה חשובה:
התכנים המופעים בסדרה זו אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי וכל מטרתם לספק מידע ובשום מקרה אינם בגדר המלצה או עצה רפואית ו/או חוות דעת רפואית מקצועית. הסדרה נועדה להרחבת הידע האישי של המשתמשים ואין לראות בה תחליף ליעוץ, אבחון או טיפול רפואיים.

צפייה מהנה

בלחיצה על הכפתור למעלה, הינך מאשר/ת ומסכים/ה למדיניות הפרטיות של "קבלה לעם" ולתנאי השימוש, כולל קבלת אי-מייל. בהתאם לסעיף 30א. לחוק התקשרות (בזק ושירותים תשמ"א-1982) אני מאשר/ת בזה את הסכמתי לקבל מכם דברי פרסומת בכתב או בעל פה או לאי-מייל שלי.

המלצות הגולשים

0.0
מבוסס על 0 חוות דעת
5 כוכבים
0%
4 כוכבים
0%
3 כוכבים
0%
2 כוכבים
0%
כוכב אחד
0%
0 of 0 reviews

מצטערים, אין חוות דעת שתואמות לבחירות הנוכחיות שלך

צפייה מהנה

בלחיצה על הכפתור למעלה, הינך מאשר/ת ומסכים/ה למדיניות הפרטיות של "קבלה לעם" ולתנאי השימוש, כולל קבלת אי-מייל. בהתאם לסעיף 30א. לחוק התקשרות (בזק ושירותים תשמ"א-1982) אני מאשר/ת בזה את הסכמתי לקבל מכם דברי פרסומת בכתב או בעל פה או לאי-מייל שלי.

איזה כיף שהצטרפת לאלפי הצופים שלומדים בקורסים ובסדנאות שלנו. אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה.

דילוג לתוכן