אודות מכללת "קבלה לעם"

מאיפה באנו

את מכללת "קבלה לעם" הקמנו לפני 25 שנה, תלמידיו הוותיקים של הרב ד"ר מיכאל לייטמן ומרצים מוסמכים לחכמת הקבלה.
את המקורות האותנטיים כולנו שאבנו הישר ממי שחשף ופתח את השער לחכמת הקבלה עבור כולם, המקובל הענק הרב יהודה לייב הלוי אשלג, "בעל הסולם". בנו ותלמידו, הרב ברוך שלום הלוי אשלג, הרב"ש, פיתח את חכמת הקבלה לשיטה מעשית, ברורה ומותאמת לכל אדם שחפץ בהתקדמות רוחנית, והרב לייטמן, תלמידו הקרוב והנאמן, ממשיך את דרכם ומקדיש את חייו כדי להסביר ולהנגיש את החכמה לכל מי שרוצה לממש את חייו בצורה מלאה, ולבנות לו ולסביבתו עולם שלם של אושר וביטחון.

המשימה שלנו

כתלמידיו של הרב לייטמן וממש כמוהו, אנחנו מרגישים מחויבים להעביר את המסר, הרעיון והשיטה של חכמת הקבלה אליכם ובשבילכם. אנחנו יודעים מניסיון וממחקר של עשרות שנים, שלעלות על השביל הרוחני, שביל של התפתחות פנימית לחיים טובים ולעולם מחובר ומאוזן, זה הצעד הבא בהתפתחות האדם והאנושות.
לכן אנחנו משקיעים את כל המרץ, תשומת הלב והמחשבה איך לתת לכם את הכלים הטובים והיעילים ביותר לחיים טובים במציאות המשתנה.

עולם שלם של מקורות

מכללת "קבלה לעם" מהווה את מקור התוכן הקבלי הגדול בעולם.
יש לנו מאגר עצום של תכנים, החל מכתבי מקור בהוצאות מחודשות והקלטות נדירות, ועד לקליפים, תוכניות וקורסים עם מיטב המרצים ליישום השיטה בכל תחומי החיים. כל תחום במכללה שלנו נסמך על הידע, הגישה והפרקטיקה של חכמת הקבלה האותנטית, ומבוסס על מחקר מדעי של אלפי שנים.

התלמידים שלנו

מאות אלפי התלמידים שלנו בארץ ובעולם לומדים וחיים את השיטה לחיים מאוזנים על פי חוקי הטבע. תלמידים מכל הדתות, האמונות, המינים, הסטטוסים והגילאים. הדלת פתוחה לכולם. אנחנו מתרגשים בכל פעם מחדש לשמוע את השיתופים של התלמידים שלוקחים חלק בלמידה ובמימוש השיטה, ומקבלים מעבר לידע וחכמה פרספקטיבה מאוזנת על החיים, הרגשה של רוגע וביטחון, טעם ומימוש.

סביבה רוחנית

אנחנו עוסקים יום ולילה בפיתוח ושידרוג פלטפורמת הרשת החברתית המתקדמת והיעילה ביותר עבורכם, בעזרתה אנחנו שומרים על קשר ותמיכה גם מעבר למסכים. יצרנו קהילה של מעגלים שהולכת ומתרחבת. קהילה משפחתית, חמה והכי חשוב, פורצת דרך במימוש שלה את שיטת הקבלה: השיטה שאוספת את כל הפרטים, ההבדלים, השונות והמחלוקות – ומחברת אותם לאחד.

מהי חכמת הקבלה?
חכמת הקבלה בכללה, היא עניין של התגלות אלוקית,
מסודר בדרכיו בכל בחינותיו, ממה שנתגלה בעולמות, וממה שעתיד להתגלות,
ובכל האופנים שאך אפשר לפעמים לגלות בעולמות, עד סוף כל הדורות.

בעל הסולם