מסע לעולם פנימי

סדרת התוכניות "מסע לעולם פנימי" פותחת את השאלה של מהות החיים, ומסבירה איך לגלות קשר פנימי עמוק בתוך הנשמה.

מסע לעולם פנימי

במה עוסקת הסדרה?

מה יש בתוכנו, מה מסתתר מאחורי הגוף הפיזי, איך אנחנו פועלים, האם יש איזושהי חוקיות מסוימת, או שכל אחד מנהל את עצמו, מאין באנו ולאן אנחנו מתקדמים? כדי לענות על כל השאלות האלו אנחנו צריכים לחדור אל עמקי נשמתנו ולצאת למסע פנימי.

בסדרה הזו נצא למסע הזה יחד עם הרב ד"ר מיכאל לייטמן, תלמידו המסור של הרב"ש, בנו הבכור של "בעל הסולם". יחד נקבל את הפתח לגילוי חכמת הקבלה האותנטית, ונבין איך היא רלוונטית במיוחד בזמננו, והיא הדרך של כל העולם למימוש המטרה הסופית של האושר המוחלט.

ללא עלות

200+ נרשמים

20 דק'

תוכן הפרקים

1

חוק הטבע שמפתח אותי

מה פועל בתוכנו, למה אנחנו כל הזמן רוצים עוד ועוד ואיך דווקא בזמננו נוכל להגיע לסיפוק ואושר אינסופיים?

2

הדור האחרון - לאן מכאן?

מה מיוחד בדורנו, למה אנחנו סובלים יותר ויותר ואיך נצא מזה?

3

הנקודה שבלב

מהי אותה נקודה פנימית בנו, לאן היא מכוונת אותנו ומתי היא תתעורר אצלנו?

4

מתפתחים לרוחניות

מה ההבדל בינינו לבין בעלי החיים, איך אנחנו מתפתחים ולאן, מה המטרה הסופית ואיך נשיג אותה?

5

תפיסת המציאות – חמשת החושים

האם המציאות שאנו רואים היא לא האמת, מה זה רוחניות ואיך נגלה אותה?

צפייה מהנה

בלחיצה על הכפתור למעלה, הינך מאשר/ת ומסכים/ה למדיניות הפרטיות של "קבלה לעם" ולתנאי השימוש, כולל קבלת אי-מייל. בהתאם לסעיף 30א. לחוק התקשרות (בזק ושירותים תשמ"א-1982) אני מאשר/ת בזה את הסכמתי לקבל מכם דברי פרסומת בכתב או בעל פה או לאי-מייל שלי.

המלצות הגולשים

5.0
מבוסס על 8 חוות דעת
5 כוכבים
100
100%
4 כוכבים
0%
3 כוכבים
0%
2 כוכבים
0%
כוכב אחד
0%
1-8 of 8 reviews
 1. קורס מרתק לתוך הנפש של האדם!
  המון מידע חשוב ומעניין על קיומנו בעולם!
  ממליצה בחום להקשיב ולהחכים!

  (3) (0)
 2. שלמות,

  (3) (1)
 3. הסבר פשוט ומדויק על מה שקורה כאן באמת.

  (4) (0)
 4. הסבר פשוט ומדויק על האמת

  (4) (0)
 5. מדהים

  (4) (2)
 6. תודה גדולה על השיעורים , מאוד מעשיר ופותח את הנשמה לחיבור עם הבורא , יש לי שאלה ברשותך . ערב טוב, אני מקשיבה למסרים שלך , פרשת שבוע , אני מאוד מודה על כך שאתה מביא אלינו כל כך נגיש וברור ובפשטות את היכולת לזכך כמה שיותר את הפנימיות ואת האמונה האבסולוטית בבורא , שאלה לי אם אפשר , האם גם כאשר אנו מגיעים להבנה ולחיבור לבורא אנו נעבור את הדקה הזו שמרגיש בושה או ככל שנעשה חסד ונחיה בחיבור לבורא יש אפשרות לא לעבור את הדקה המביכה כשנגיע למעלה , הרי כאשר אנו מדברת בשם עצמי עוברים תהליך חיבור זיכוך ומתפללים לעשות רצונו בוקר בוקר בלי נדר , אנו כבר מתביישים במעשים שאנו כבר מודעים להם שהם לא רצונו , האם נוכל להתפלל לא לעבור את הבושה הזו , זה כואב לדעת על טעויות שעשינו ביודעין ושלא ביודעין בו ברגע , ההכרה משתנה עם החיבור והרצון והתשוקה להתקרב לבורא , אני תמיד חושבת על זה מאז שאני שומעת על הדקה הזו של הסרט נע של חיינו , שומעת את זה הרבה בהרבה שעורים , אולי ניתן להתפלל לנקות ולטהר ולעשות חסדים ולהיות עבד לאלוהים מרגע החיבור וההבנה והאמונה ואז נזכה אולי לא לעבור את הרגע המביש הזה , הירהורים , (אם אתה לא מדבר עם נשים , תפנה אותי לאשה שיודעת ואיתה אוכל אולי לדבר על זה ) תודה רבה מאוד על השיעורים אשמח לעוד הגיע הזמן לגדול ברוח בנשמה ...

  (6) (0)
 7. ערב טוב.שבוע טוב.בשורות טובות לעמנו ולערצנו.שלום.רוצה עוד ועוד רק יש לי תשובה לשאלה.וכבר יש לי שאלה שצריך חיפוש תשובה.אני צריכה עוד ידע.ורק במכללה שלכם אני ועוד המון כמוני ימצאו תשובות להכול.תודה חשוב לציין שבא לי כל קורסים שלכם

  (7) (1)
 8. התרגשתי מאוד לשמוע את הקורס הזה !

  (9) (0)

צפייה מהנה

בלחיצה על הכפתור למעלה, הינך מאשר/ת ומסכים/ה למדיניות הפרטיות של "קבלה לעם" ולתנאי השימוש, כולל קבלת אי-מייל. בהתאם לסעיף 30א. לחוק התקשרות (בזק ושירותים תשמ"א-1982) אני מאשר/ת בזה את הסכמתי לקבל מכם דברי פרסומת בכתב או בעל פה או לאי-מייל שלי.

איזה כיף שהצטרפת לאלפי הצופים שלומדים בקורסים ובסדנאות שלנו. אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה.

דילוג לתוכן